❤️ PODĚKOVÁNÍ ❤️

05.03.2024


Je tomu již 15 let, kdy jsme společně s naší lyžařskou školou KYČERKAteam odstartovali seriál dětských lyžařských závodů Pohár Kyčerka.
Seriál, kterého se v průběhu let zúčastnily tisíce dětských amatérských závodníků a který se stal předlohou pro jiné dětské závody, které se konají v Karlovicích.

Jak šel čas, stopky a dřevěné startovací zařízení vystřídala profesionální časomíra, plastové tyče - slalomové brány. V nynější podobě závodu mohou nejmenší lyžaři okusit, jak se jezdí obří slalom třeba na "profesionálních, fisových" závodech. Ale co je hlavní, že cílem zůstala zábava pro rodiny s dětmi a prožití příjemného nedělního odpoledne.

Letošní ročník byl jiný tím, že se díky extrémně teplému počasí stihly odjet jen dvě kola Poháru Kyčerka. A v neděli 3.3. (za krásného jarního počasí, v jarních outfitech) jsme vyhlásili vítěze letošního ročníku. Fotogalerie ZDE:

Děkujeme nejen všem malým závodníkům za účast, ale i rodinným doprovodům, kteří vytvořili skvělou atmosféru.. 🙂
Velké poděkování patří:
- Nadaci Synot
- Resort Kyčerka Velké Karlovice
- firmě Poex

A v neposlední řadě ❤️ p. Valigurovi a jeho firmě Ski Niki ze Vsetína ❤️, která poskytla pro všechny vítěze krásné lyže.

Nemůžeme zapomenout na ty, kteří se podíleli na této akci po organizační stránce: LYŽAŘSKÉ ŠKOLE KYČERKAteam.cz , Jirkovi Hábovi, Davidu Dubčákovi a Radkovi Navrátilovi ze Ski klubu Mez Vsetín a také našim zaměstnancům, speciálně Luďkovi Minarčíkovi.

Všem ostatním lyžařům a snowboardistům děkujeme za návštěvu našeho areálu. Za obrovskou podporu, kterou jste nám projevovali, když jsme bojovali o každý den provozu.

Po domluvě s ostatními areály ze Skiregion Valašsko jsme se rozhodli pro prodloužení platnosti vybraných skipasů do konce roku 2024.
Bodové jízdenky, 6 a 12 dnů ze sezóny a 8 hodin ze sezóny bude možno vyjezdit do Silvestra letošního roku.

Vouchery zakoupené pouze do našeho střediska - budou prodlouženy do konce sezóny 2024/2025. Pokud budete chtít vouchery prodloužit, kontaktujte nás na: info@skiarelkycerka.cz

Přejeme Vám krásné dny a snad v prosinci na viděnou!!